Про нас

Інтернет-магазин galaxymarket.com.ua

    Якщо після придбання смартфона вам необхідно докуповувати різні захисні аксесуари, рекомендуємо звернути увагу на інтернет-сервіс galaxymarket.com.ua, який є одним із провідних з продажу в даній галузі.

   Абсолютна відповідність вимогам користувачів, присутність найбільш актуальних трендів моди та нововведень, швидкі відповіді на критикуючі оповіщення щодо сайту. Завдяки цьому придбання якісних мобільних доповнень за допомогою нашого магазину стало значно зручнішим та простішим. Полегшений зв'язок із виробниками захисних чохлів та плівок для екранів, допомагає поступово збільшувати каталог сервісу, а також вибір різноманітних варіацій виробів від популярних брендів.

Забезпечення максимальної зручності покупців

    Перед покупкою товару необхідно впевнитись, що його характеристики підходять під ваші потреби, які є обов'язковими для використання. Ми надаємо послуги відповідно до закону про захист прав споживачів разом із прийнятною вартістю продукції, за рахунок цього створюються чудові обставини для будь-якого відвідувача чи покупця.

    Основною зацікавленою особою, для якої наш сервіс надає найкращу чуйність, є покупець, тому забезпечення сприятливих умов для нас є вкрай важливим. Кваліфіковані консультанти в нашому інтернет-магазині без труднощів нададуть короткі відповіді на будь-яке запитання та допоможуть вирішити проблему з вибором відповідного атрибуту. Безліч знижок та різних доповнень у вигляді рейтингу товарів забезпечує нашу конкурентоспроможність та виконання завдання без підвищення вартості продукції.

Користуйтеся якістю сервісу з комфортом

    Відвідуючи сайт galaxymarket.com.ua можна назавжди забути про витрати вільного часу на відвідування звичайних сервісів з такою самою спеціалізацією при необхідності замовити відповідний аксесуар. Незалежно від того, що ви шукаєте, наприклад, чохол, плівку, автомобільний тримач для смартфона і не тільки, можна швидко та легко підібрати на нашому сайті. Унікальна зовнішність, а також ідеальна відповідність характеристик виробів до заявленої надійності поряд з оформленням та якістю забезпечують повну схожість із витраченими коштами. Графік роботи триває з 10.00 до 18.00, у вихідні з 10.00 до 15.00. Відправлення замовлень відбувається з 16.00 до 17.00, у вихідні з 13.00 до 15.00.

  Щоб зв'язатися з нашими консультантами для отримання будь-якої інформації або допомоги є розділ «Зворотний зв'язок» та кілька мобільних номерів. Якщо відправлена ​​відповідь не прийшла на вашу поштову скриньку, рекомендуємо перевірити «спам», оскільки зрідка листи потрапляють туди.

Важливо!

   При оформленні замовлення до 16.00 поточного дня відправлення відбувається в той же час, а доставляється в наступні 24 години. Однак при отриманні заявки після 16.00 обробка купівлі здійснюється наступного дня. Таким чином, найшвидше доставляються покупки до 16.00 у робочі дні, а також вихідні до 13.00. Отримання належних декларацій про отримання відбувається після 19:00 або в інший день. Слід зазначити, що без відповідного повідомлення співробітником нашого сервісу замовлення не надсилаються.

  Також можуть здійснюватись відправлення великої кількості товарів після отримання відповідної заявки зі складу або виробника. Оптові покупки у невеликій кількості здійснюються залежно від формату чи варіації. Крім того, є можливість індивідуального підходу для кожного покупця з урахуванням його вимог або прохань. Доступно кілька варіантів оплати покупки на вибір, тому співробітництво набагато простіше.